O mnie 2018-06-27T13:54:45+00:00

O mnie

Hej, część, siemanko ja mam na imię Kamil i tworzę różne rzeczy w internecie. Prowadzę kanał na YouTube na którym umieszczam filmy poświęcone szeroko pojętej popkulturze, nagrywam vlogi, a także relacje z koncertów czy imprez.

Szczerze mówiąc nigdy nie lubiłem pisać o sobie, ale w ramach istnienia tej strony postanowiłem się trochę przełamać i przedstawić Wam siebie, przynajmniej w wielkim skrócie.

Kiedy do domu wujek przyniósł PS2 i pozwalał mi na spędzanie czasu przy telewizorze z padem zakochałem się w wirtualnych światach i zrodziła się u mnie pasja do gier, która trwa do dziś.
Nie wyobrażam sobie swojego życia bez tego medium rozrywki, a kanały na YouTube, które tworzyłem zawsze miały materiały im poświęcone.

Jestem fanem serii The Elder Scrolls, wszystkich gier spod szyldu LEGO oraz wszelakich RPGów i sandboxów. Od czasu do czasu zdobędę w jakiejś grze 100% osiągnięć, ale z powodu narastających obowiązków mam na to coraz mniej czasu.

Nim jednak gry zawitały do mojego życia, czas wypełniałem czytaniem różnych książek. Do tej pory nie wyobrażam sobie życia bez książek. Wszystko zaczęło się od fantasy – Tolkien, Rowling, Flanagan. Potem poznałem przez przypadek Stephena Kinga i pokochałem literaturę grozy i horroru, do tej pory jest moim ulubionym autorem.

Właściwie miałem przelotne „romanse” z każdym gatunkiem książek, jednak najwięcej czytam literatury faktu, biografię, literatura grozy, książki utrzymane w klimacie postapokalipsy czy kryminały. I to są dominujące gatunki książek jakie można u mnie znaleźć. Od czasu do czasu, jednak o wiele rzadziej, niż kilka lat temu sięgam również po fantasy.